Canlı Destek
 
Kampanyalı
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Güvenli Ödeme

 

Gizlilik Bildirimi

Bakircim.com / Hediyelik Eşya , ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.


Bakircim.com / Bakırcı Orhan  Hediyelik Eşya, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Satın aldığınız malları teslim etmek.


Kişisel bilgilere sadece yetkili Antivirusal personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Bakircim.com / İnan Yıldırım Hediyelik Eşya, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Bakircim.com / İnan Yıldırım Hediyelik Eşya, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,Bakircim.com / İnan Yıldırım Hediyelik Eşya nın Gizlilik İlkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.