Canlı Destek
 
Kampanyalı
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Güvenli Ödeme

 

Hakkımızda

Firmamız 1974 yılında babamız ORHAN YILDIRIM tarafından İZMİR Kemer altında Kızlar ağası hanında tek başına küçük bir atölye şeklinde kurulmuştur.

Azimli çalışması ve emeği sonucunda buradaki atölyemiz çalışmaları için küçük ve tek başına yetişemediği için, 1983 yılında şuanda hala atölyemiz olarak hizmet veren Büyük Demirhan’a kendine yeni çalışma arkadaşlarıyla bir ekip kurarak geçmiştir.1988 yılında faaliyet gösterdiğimiz alanda birçok ürünümüz için marka tescillerini yaptırmıştır.

Birçok kişisel tasarım ve çalışmaları sonucunda hem yurt içi hem de yurt dışından tebrik belgeleri ve tescilleri bulunmaktadır.

1999 yılında hazin bir olay sonucunda kaybettiğimiz babamızın bize bıraktığı en büyük mirası emeği firmamızı iki kardeş olarak devir aldık.

Babamız kadar olmasa da onun kurduğu 8 kişilik ana ekip ve ayrıca yardımcı ekiplerimizle firmamız hizmet vermeye devam etmektedir.

Babamızdan devir aldığımız bu el emeği mesleği onun gibi; çekiç tokmakla olmasa da, onun kurduğu ekip ve bizim bu işe olan gönül bağımızla yolumuza devam ediyoruz.

Biz bu emaneti bizden sonraki nesillere bırakmayı hedefliyoruz..

Sizde kendiniz ve sevdikleriniz için özel ve nesiller boyu süre gelecek bir şeyler bırakmak istiyorsanız, bu konuda sizin yanınızda ve size yardımcı olabilmek hizmet vermek için buradayız.